Від виробника бетон в Києві, Ірпіні, Борисполі - ціна і доставка оптимальні!

Для чого використовується армування бетону?

Відомо, що вироби з бетону широко застосовуються в будівництві. ЗБВ, власне, і створюються для того, щоб приймати на себе і витримувати високі навантаження. Вони можуть бути різними, хоча, в силу специфіки застосування, найчастіше випробовуються навантаження на стиск. Даний матеріал має відмінні характеристики по стійкості до даного виду навантажень. Що ж стосується стійкості на розтягнення, то тут проявляється його слабкість. Змінити ситуацію на краще і покликане армування. Воно кардинально підвищує стійкість плит та інших виробів до подібних дій. З іншого боку, армуючі елементи усувають усадку споруди. Зазвичай це відбувається в перший час після зведення і має негативні наслідки.

Металева арматура, несуча функції каркаса – це основа гнучкості бетонної конструкції. Відповідно, збільшується і довговічність всієї споруди. Таким чином, ми бачимо суттєву вигоду армування. Переваги застосування такого прийому можна перерахувати наступним списком:

• Усунення можливості появи усадочних тріщин. Навіть існування якихось неврахованих дефектів, що сприяють локальному прояву у вигляді порушення цілісності, не може привести до їх подальшого поширення – і все це за рахунок сталевої фібри, присутньої прямо в складі суміші.

• Гнучкість конструкцій, призначених для експлуатації під навантаженням.

• Збереження цілісності конструкції і окремих елементів навіть при різких і численних температурних перепадах.

• Економія при використанні. Витрата бетонної суміші різко зменшується, як і вимоги до його щільності, якщо застосовується армування. Це обходиться набагато дешевше, але в результаті ми маємо набагато більше якісний виріб.

• Стійкість до навантажень помітно підвищується. Бетон, армований металевою сіткою, дозволяє домогтися довговічності готового виробу навіть при високих навантаженнях. Застосування сітки дозволяє оптимально розподілити навантаження по поверхні, що призводить до зменшення тиску на кожну окрему ділянку.

Переваги армованих бетонних виробів
Вони можуть дещо відрізнятися в залежності від того, який саме спосіб армування був обраний для ЗБВ. Це можуть бути:

• Захист від розтягування. Арматура, включена в виріб з бетону, напружується. Тобто, відбувається її попереднє стиснення. Вірніше, спеціальними прутами стискається все бетонний виріб. Таким чином, його можна використовувати в розтягнутій зоні.

• Захист від підвищеної вологи. Додання антикорозійних властивостей. Для використання в місцях з високою вологістю використовується арматура, виконана зі стійких до корозії сплавів. Існує арматура, виконана з синтетичних матеріалів. Вона також може застосовуватися для додання виробу таких якостей.

В цілому армування широко застосовується в сучасному будівництві, дана технологій виготовлення ЗБВ поки що не має повноцінних аналогів, здатних конкурувати з нею по економічності, доступності та ефективності.

Коментарі закрито.